Відповіді на питання

До вашої уваги! Ми не надсилаємо безкоштовні подарунки та пробники! Ми тільки надаємо інформацію де такі акції проводяться!

Пропозиції справді безкоштовні?
Так, абсолютно. Всі пробники, подарунки та інше повністю безкоштовні і їх вам доставлять також безкоштовно!

Скільки коштує доставка?
Нічогісінько). Всі посилки доставляються за рахунок відправника і Вам потрібно просто забрати безкоштовні посилки з Вашої поштової скриньки або поштового відділення!

Як замовити безкоштовні пропозиції?
На кожній сторінці сайту з описом про окрему акцію представлена інформація з детальними умовами як її замовити.

Як заповнити форму, якщо сторінка іноземна?
На кожній сторінці представлений зразок заповнення форм.

Як скоротати час на заповнення форм?

У браузері Chrome є функція збереження заповненої інформації з полів форми. Якщо вводите в форму нові дані, вам буде запропоновано зберегти їх, щоб в майбутньому вони підставлялися відразу.

Як перекласти сторінку на іноземній мові?
Для перекладу іноземного тексту використовуйте вбудований перекладач у вашому браузері або спеціальні перекладачі такі як Google Перекладач.

Чому відсутня форма на сторінці?
У зв’язку з тим, що всі пропозиції абсолютно БЕЗКОШТОВНІ, в тому числі і доставка, на них дуже великий попит. Кількість пробних зразків у багатьох акціях, на жаль, не безлімітні. Деякі роздачі вже закінчуються через декілька годин, і тому не всі зможуть замовити зразки.

Скільки часу займає доставка безкоштовних зразків?
Зазвичай доставка займає приблизно 3-4 тижні, а в деяких випадках і півроку. Зразки від вітчизняних акцій надходять скоріше ніж від іноземних.